Co to Nasa odwaliło… postanowiło sobie dodać jeden znak zodiaku, bo może, może wszystko. Śmiechowo.

Piszę ten wpis, kilka dni po fakcie, bo jak zobaczyłem to, pierwszego dnia to do końca nie wierzyłem. Nie wierzyłem, że może to być prawda.

Osobiście nie czytam horoskopów, bo nie uważam, żeby miały one jakikolwiek realny wpływ na moje życie, czy na życie moich bliskich.

Niestety zdaję sobie sprawę, że osób czytających te śmieciowe przepowiednie, jest miliony…. i jak one teraz się zachowują? Co z dnia na dzień, zmieni się ich całe życie, ich charakter, osobowość i w ogóle?

A to wszystko tylko dlatego, że Nasa postanowiło sobie dodać 13 znak zodiaku?

13-znak-zodiaku_22450909

Czy nie widzicie, że to jest bez sensu? Czytanie tych pseudo przepowiedni jest bez sensu? Że cały ten przemysł horoskopów jest zbudowany tylko dla kasy? W sumie jak wszystko inne, zbliżają się święta zmarłych, wszędzie już widzę znicze i pompowanie kasy w ozdoby na groby, każdy myśli, co by to kupić w tym roku, aby grób naszych bliskich, był ładniejszy od sąsiadów.

Po co to wszystko? Dlaczego są wciskane nam te wszystkie kłamstwa? Dlaczego dajemy tak łatwo się manipulować?

Osobiście dla mnie, takim horoskopem, jest to co mówi do nas Bóg przez Biblię, czyli jego żywe i prawdziwe słowo. Które wielokrotnie udowodniono, że się sprawdza i jest ze sobą niesamowicie spójne. Dlatego ludzie nie czytają własnie tej „przepowiedni”, tylko starają swoje życie opierać na jakimś tam wierszyku w gazecie?

Dlaczego?

UDOSTĘPNIJ
  • Patrycja

    Masz racje, te znaki zodiaku są bezsensu xD
    PS. Ja z Mejla :3

  • Kacperius

    Ja piernicze, przesunięcie się gwiazdozbiorów to normalna sprawa i w wyniku tego „powstał” 13 znak zodiaku, ale NASA nie zajmuje się astrologią, więc skąd jakieś plotki że to przez nich?