Weekend to najodpowiedniejszy czas, aby obejrzeć jakiś ciekawy film! Nie wiesz co? Nie trudno będzie znaleźć w tym wpisie coś ciekawego!

re

Resident Evil
Must have z filmów o zombie! Na początku XXI wieku, największą firmą zapatrującą amerykańskie gospodarstwa jest Umbrella Corporation. Produkty wychodzące z jej fabryk były w większości domów. W miedzy czasie, w ukryciu, owa korporacja pracowała nad tajnym wirusem. Pewnego dnia wydarzył się niefortunny wypadek i za pomocą klimatyzacji rozprzestrzenił (wirus) się po całym laboratorium. Co było dalej? Nie trudno się domyślić, sprawdz czy masz rację :).

sn

Super Natural
Jedyny serial w tym tygodniu. Trochę o nim zapomniałem, ale nadrabiam już zaległości i go tutaj umieszczam! Myślę, że dla fanów bogów, demonów, apokalipsy, to odpowiedni wybór na długie, zimne, zimowe wieczory. Osobiście skończyłem oglądać na szóstym sezonie i z dnia na dzień wypadł mi z głowy. Teraz jak bym zaczynał oglądać od nowa, musiałbym przynajmniej obejrzeć po kilka odcinków z poprzednich sezonów, a po prostu mi się nie chce.

sss

Spijt
Z holenderskiego „ŻAŁUJĘ”. Pewnie w każdej szkole jest taki Ktoś jak Jochem – chłopak z nadwagą o wielkim sercu. Nie wiedząc czemu, główny bohater jest prześladowany przez trójkę znajomych. W ostatniej chwili poznaje on Davida, przystojnego chłopca, który stara się pomóc naszemu głównemu bohaterowi… niestety, chyba jest już za póżno. Film daje nam do myślenia. Takie osoby jak Jochem też mają uczucia. Trzeba o tym pamiętać…

Opis Spijt napisała Karolina Kaptur

UDOSTĘPNIJ
  • Allie

    Resident – oglądałam (dzięki tato) Super Natural – znam ale cos mnie nie przekonało… A Spijt gdzie mogę ogl? Na zalukaj nie ma

    • Nie mogę Ci podesłać linku, wiem, że jakieś pół roku temu na 100% był dostępny online. Musisz dobrze poszukać.