Nowy cykl wpisów na moim blogu, było o filmach, czas na seriale.

Jak zapewne wiecie, przez długi czas – bo aż 10 tygodni, prowadziłem serię wpisów na temat ciekawych produkcji filmowych, które możemy obejrzeć przez weekend. Wpisy cieszyły się dużą popularnością, lecz ile można opisywać ciągle filmy? Z czasem wprowadziłem również seriale, lecz w 100 słowach, trudno jest opisać wielo-sezonową produkcję. I dlatego postała ta serial wpisów! Planem jest aby wpisy pojawiały się co poniedziałek w godzinach wieczornych. 18/19/20.

Zaczynamy!
The Royals jest to serial który premierę miał w w ubiegłym roku, o ile dobrze pamiętam to sezonie zimowym. Dotychczas nie został wyemitowany w polsce, stąd jedyną dostępną formą oglądania jest internet, oczywiście tylko z napisami.

Fabuła
Cała akcja odgrywa się w obecnych czasach, w zamku rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii. Jestem ciekawy jak wielkie budżety muszą iść na wynajmowanie takich posiadłości. WOW!
W serialu śledzimy życie pełne konspiracji, narkotyków, imprez czy alkoholu „ludzi z kasą”.

Głównymi bohaterami wiadomo jest rodzina królewska, a mianowicie król, królowa i dwójka rodzeństwa – bliżniaków, Liam i Eleanor.  W serialu ukazane jest ich życie prywatne i to w jaki sposób władza manipuluje mediami. W pewnym momencie niestety ginie dosyć znacząca osoba (serialowa) i cała fabuła zmienia swój kierunek.

Niestety jeśli bym napisał dokładnie o co chodzi, zepsułbym wam zabawę z oglądania tak świetnego serialu. Obecnie moje TOP 1. Odcinki są emitowane co niedzielę, przeważnie polskie tłumaczenie jest dostępne we wtorek/środę. Standardowo, jeśli chdozi o amerykę/wielką brytanię, epizody trwają po 45 minut (+15 reklam, których my nie oglądamy).

Obecnie jest nadawany drugi sezon, więc jeśli się postaracie, w przyszłą środę będziecie oglądać nowy odcinek, już na bieżąco ;). Zdecydowanie polecam!

PRZEGLĄD RECENZJI
Ocena:
UDOSTĘPNIJ