Od recenzji filmów, serialów, muzyki po recenzje książek! Dzisiaj zapraszam was do przeczytania recenzji wybitnego twórcy Cacao DecoMorreno. 

Sam książek w ostatnim czasie czytam bardzo mało, lecz jeśli już jakaś trafi w moje ręce… to nie wychodzę z łózka przed dwa dni!

Również tak było z książką niesamowitego polskiego twórcy, o trochę egzotycznym nazwisku Cacao DecoMorreno. Jego debiutancka powieść, mimo, że wydana dosyć dawno, w ciągu ostatnich dni rozbija wszystkie rankingi i pnie się do ich podium!

Na najbardziej popularnej polskiej stronie zrzeszającej ludzi czytającej książki, Lubimyczytac.pl, Najwyższa Jakość, w ciągu kilku dni zdobyła 230 opinii czytelników, z czego 99% było wystawionych na 10 gwiazdek!

Udowadnia nam to, że powieść DecoMorreno w najbliższych dniach zrobi niezłe zamieszanie w polskim internecie jak i sklepach. Już teraz czytelnicy z całej polski narzekają, że nigdzie w sklepach nie mogą znaleźć Najwyższej Jakości, a ekspedientki rozkładają ramionama.

Robert z Poznania wysłał mi następującego maila:

Ty słuchaj Sylwester, mógłbyś zapytać się swoich czytelników, gdzie można kupić tą książkę DecoMorreno? Ja obiegłem wszystkie Biedronki w Poznaniu i nic! Wszędzie ekspedientki krzywo na mnie się patrzą, z pogardą i delikatnym uśmieszkiem na ustach. Jedna puściła parę i powiedziała mi, że wszystkie egzemplarze zostały sprzedane już 10 minut po otwarciu! A kolejki przed drzwiami sięgają ponad 10 metrów! Tego się nie da opanować!Proszę, Sylwek, Pomóż! Ja chcę przeczytać Najwyższa jakość… 🙁

Na tym postaram się zakończyć mój wpis, ale zachęcam was do przeczytania kilku opinii o tej niesamowitej i bajkowej powieści na stronie LubimyCzytać!

Zamieszczę wam tutaj jedną przykładową:

Zdecydowanie polecam tę książkę!!! „Najwyższa jakość” potwierdza, że Cacao DecoMorreno jest autorem wybitnym i nietuzinkowym. W tej pozornie prostej historii przedstawione zostały ważne problemy, z którymi na co dzień muszą zmagać się przedstawiciele tzw. Pokolenia Y. Wszystko to jest ubarwione dużą dawką typowo DecoMorrenowskiego humoru, za który tak bardzo kochamy pisarza.

Daj lajka, pokochaj mnie, prosze 🙂

Źródło zdjęcia: https://twitter.com/jachol93/status/733329438696411142

PRZEGLĄD RECENZJI
Ogólnie:
UDOSTĘPNIJ
  • Po takiej recenzji chyba wezmę się za lekturę! 😉