Ból głowy, krzywizna kręgosłupa, myśli samobójcze, anemia, złamana kość, nieśmiałość? Chciałbym Ci przedstawić pewną osobę, która jest w stanie zabrać to wszystko, w jednej chwili, ciekawy?

Zdajecie sobie sprawę, że istnieje taka jedna osoba, która może zabrać KAŻDY problem z naszego życia? Tak po prostu, bo nas bardzo, bardzo kocha i oddała swoje życie – za nas. Już pewnie zdajecie sobie sprawę o kim mówię. Polska to kraj katolicki, więc nie powinno być z tym problemu. Mówię o Jezusie, o Bogu.

Tylko wiecie, ja mówię o takim super Bogu, spoko ziomku, który jest moim przyjacielem i będzie nim tak długo, jak ja tego będę chciał, nigdy od mnie nie odejdzie, zawsze będzie przy mnie.

Bóg, Jezus, w cale nie jest tyranem i nie marzy tylko o tym aby wrzucić nas do piekła. Ba! Daje nam tak prostą drogę do nieba, że w tym momencie – tak w jednym momencie, możesz zagwarantować sobie życie wieczne, z Bogiem, w super miejscu, nie ważne co robiłeś w życiu. Ważne, że uwierzysz w Boga.

„Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz”

I to serio jest prawda, jest masa fragmentów w Biblii, w których Bóg nam mówi, że wystarczy uwierzyć, a stajemy się jego dzieckiem. A wiadomo, dzieci się nie karze.

Dam wam taki przykład, bierzesz samochód taty, rozwalasz go, tata się denerwuje, krzyczy, ale z czasem przechodzi mu złość i zapomina, wybacza. Z Bogiem jest tak samo, zrobisz coś złego, on trochę się podenerwuje, będzie smutny, ale zapomni i wybaczy. Bo jest takim naszym Tatą w niebie.

Tatą który może WSZYSTKO. Dlatego również może nas uzdrawiać, z różnego rodzaju chorób, czy to cielesnych czy psychicznych. Może ingerować w nasze życie i zmieniać je na lepsze, bo on wie co dla nas będzie spoko, a co nie.

I tak na koniec, Bóg słucha naszych modlitw, tylko musimy je odpowiednio formułować i prosić o odpowiednie rzeczy.

UDOSTĘPNIJ
 • No_more_power

  Sorry Sylwuś, ale to nie ten sam power co kiedyś. 😛

 • Ewa

  Cudny wpis ???? coraz lepiej Ci idzie Sylwester ???????? Jezus jest prawdą, drogą i życiem niech wszyscy otworzą w końcu oczy!

 • Agata

  Bóg to na prawdę spoko ziomek, ale my też powinniśmy być fair względem Niego.
  Uwielbiam czytać takie wpisy, a w szczególności na twoim blogu. 😀

  • Myślałem nad założeniem chrześcijańskiego bloga. Co z tego wyjdzie – to zobaczymy.

 • Marta Masternak

  To nie ma sensu