W tym poradniku dowiecie się jak wbić szybko nawet 10 leveli i złapać pikachu!

Dzisiaj troszeczkę krócej niż ostatnio. Bo tak na prawdę rzeczy które przedstawiam są banalne… Nie ma nic łatwiejszego!

Zacznijmy od tego gdzie i jak złapać pikachu?

Już wam mówię. Pikachu możecie złapać w każdym mieście. Lublin, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław, czy gdziekolwiek indziej. Nawet na wsi! Aby złapać pikachu wystarczy, że w momencie którym zaczynacie grę – gdy już wam pokaże się wybór startowego pokemona, musicie po prostu wtedy gdzieś sobie pójść. NIE WYBIERAJCIE POKEMONA! Tylko idźcie, przejdźcie około 500 metrów, a na waszej mapie pokaże się Pikachu 🙂 Nie ma nic prostszego niż to!

Jak szybko wbijać Level w pokemon go?

Po pierwsze – łapcie wszystkie pokemony, a szczególnie pidgey i rattata. Za każde złapanie pokemona dostajecie 100 dusta, 3 cukierki i 100 expa. Najważniejsze w tym wszystkim są cukierki. Czym więcej ich macie – tym większy poziom wbijecie. Zbierajcie ich jak najwięcej. Na 8 poziomie w nagrodę dostajecie również Lucky Egg. Gdy nazbieracie potężną ilość cukierków, użyjcie jajka (działa ono 30 minut) i przez ten czas ewoluujcie pidgey i ratata – jak i wszystkie pozostałe pokemony. Czym więcej ewolucji. Tym większy lvl wbijecie.

Proste? Bardzo!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Pokemon Go, zostaw like na moim fanpage. Dzięki temu jak wstawię nowy post, będziesz mógł go przeczytać! W kolejnym poście jak szybko zdobywać złote monety, łatwo podbijać i nabijać level w Gymie, a dodatkowo podam informację jak i gdzie złapać legendarne pokemony.

Daj like!

UDOSTĘPNIJ