Bardzo, ale to bardzo prosiliście mnie o wpis o legendarnych pokemonach. Oto i on. Dowiecie się w nim m.in. gdzie złapać mewtwo!

Wszystkie legendarne pokemony będą możliwe do złapania w Pokemon Go. To jest pewne! Nawet w jednym z trailerów gry, została pokazana walka o legendarnego stworka.

Dzisiejszy wpis będzie troszeczkę krótki, ale jeśli chcecie przeczytać coś więcej na temat pokemonów to zapraszam do tych dwóch wpisów, których możliwe że nie czytałeś:

Pokemon Go jak i gdzie złapać pikachu i jak wbić szybko duży level

Pokemon Go – Jak zacząć grać, łapać pokemony i wbijać level upy

Proszę zacznij od nich, czytanie wpisów. Znajdziecie w tych wpisach podstawowe informacje na temat gry, jej mechanizmów, ale również i zaawansowani gracze znajdą tam coś dla siebie 🙂

Legendarne pokemony w wszystkich częściach były postawione pod znakiem zapytania. Są to jedne z najsilniejszych potworków w grze. Nie ma możliwości złapać czegoś lepszego.

Owe legendarne stworzenia będą możliwe do złapania na wszelakich eventach organizowanych przez niantic. Zapewne będzie to robione w taki sposób, że raz na jakiś czas będzie wybierane któreś z większych miast na świecie i w owym mieście, w danym czasie będzie organizowany jakiś mega event, wielka impreza, na której będzie można złapać legendarnego poka.

To wszystko brzmi niesamowicie. Bo już teraz, nie ważne, że nie można złapać legendarnych pokemonów, setki ludzi spotykają się w jednym miejscu i razem grają… Pomyślcie co będzie gdy takie spotkania będą organizowane na skalę świata, gdzie w obecnym momencie w grę gra pewnie ze 20 mln osób! Z samego google play gra została pobrana 10 mln razy!

To są na prawdę niesamowite statystyki, jeśli chcesz wiedzieć więcej o pokemonach, np to jak najszybciej wbijać cp pokemonom, na którym lvl ulepszać wasze stworki, jak najtaniej ewoluować i co opłaca się ewoluować, to daj like na moim fanpage 🙂 Wtedy jak dodam nowy wpis, pojawi się on na Twoim facebooku!

UDOSTĘPNIJ