Kim ja jestem i co ja tutaj robie

Witajcie, pierwszy wpis, przydało by się przywitać. Nazywam się Sylwester Iżowski, mam 17 lat i pochodzę z Lubartowa. Na blogu mam zamiar pisać o wszystkich, blog ma być prowadzony w kierunku „Bloga Opinii” ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo.

Od zawsze ciągnęło mnie do „sławy i pieniędzy”. Jako mały chłopiec założyłem swój kanał na Youtube. To chyba było takie pierwsze zbliżenie z mediami i własną twórczością. Dzięki mojej prawie 4 letniej działalności na kanale rozbudowałem niesamowicie swoje słownictwo, zyskałem dużo doświadczenia i wiedzy na temat szeroko pojętego internetu. Lecz co chyba najważniejsze otworzyłem się na ludzi. Mówiąc do mikrofonu i nagrywając gry zyskałem pewności siebie która rosła wraz z liczbą subskrybcji która ostatecznie dobiła do 3 tysiecy. Może i mało, ale wystarczająco dużo aby ludzie zaczeli mnie rozpoznawać na innych, większych kanałach. Nagrywałem filmy z wielkimi youtuberami pokroju Verteza, ale skończmy o tym ponieważ większość osób i tak nie wie o czym w tej chwili piszę. W momencie tworzenia swojego kanału zahaczyłem o grafikę komputerową, czułem się aż na tyle dobry że postanowiłem stworzyć drugi kanał, skierowany do danej grupy odbiorców którzy interesowali się właśnie tą dziedziną sztuki. Osiągnąłem tam niespełna 2.000 widzów i tak jak na głównym kanale, zakończyłem działalność, wyrosłem, postanowiłem robić coś więcej.  Było to jakoś w 2012 roku. Wtedy była moda na prowadzenie swojego forum internetowego, nie ważne o czym, ważne że miało mieć dużo użytkowników i postów. Tworząc jedno, drugie, trzecie, zdobyłem tyle doświadczenia w tworzeniu a następnie prowadzeniu forów, że zacząłem robić to dla zarobku. Tworzyłem -> sprzedawałem. Fora były przeważnie na temat gier komputerowych w które przeważnie nawet nie grałem. Największy sukces osiągnęło „Polskie centrum Pokemmo.eu”, które aktualnie zostało zamknięte przez obecnego właściciela, a szkoda bo było tak idealne, że mógłbym je tutaj wstawić i opisać jako „schemat idealnego forum internetowego”.  Nie zapominajmy że wtedy miałem dopiero 14 lat! Moja wiedza i doświadczenie ciągle rosło. Zacząłem w końcu ponownie robić to co lubię, grać i zarabiać. Stworzyłem masę serwerów do minecrafta, na początku pod skrzydłami różnych serwerowni i sponsorów, tak na prawdę wynosiłem z tego tylko wspomniane doświadczenie i zabawę, wtedy mi starczało. Z czasem zacząłem robić poważne projekty, inwestować wszystkie pieniądze jakie posiadałem, tak powstawały świetne serwery dzięki którym sprawiałem frajdę tysiącom osób, a na moje konto bankowe ciągle wpływały przelewy.

Koniec. Ogarnąłem się i zauważyłem że w moim życiu jest tylko szkoła i internet. Zero obowiązków, rodziny, znajomych, przyjaciół. Były to wakacje 12/13 czyli niedawno. Zerwałem całkowicie kontakt ze światem internetowym, zdarzało się że w wakacje, co jest na prawdę dużo czasu wolnego, nie włączałem komputera przez tydzień, dwa. Wtedy również odkryłem że jest coś ze mną nie tak, co z tego że podobały mi się dziewczyny, jak również czułem pociąg do chłopaków. Zrozumiałem że jestem biseksualny i postanowiłem „zyskać nowych doświadczeń”.  Ogólnie jestem osobą która lubi doświadczać nowych i ciekawych rzeczy aby później móc z tego wyciągnąć wnioski i czegoś się nauczyć.  Koniec wakacji, nowa szkoła, nowa szansa na przyszłość, którą właśnie zniszczyłem pisząc poprzednie zdanie. Wraz z nowym rokiem zacząłem uczestniczyć w działalności fundacji My Evergreen. Przez dołączenie do niej jako wolontariusz poznałem masę nowych osób, byłą dziewczynę, kilku przyjaciół. Dowiedziałem się co nieco więcej na temat marketingu, zyskałem nowe doświadczenie dotyczące grafiki komputerowej którą się zajmowałem w fundacji. To coś mega móc tworzyć tak wielkie rzeczy, tak mała grupą osoób, masa wspomnień i znowu doświadczenie.

Od 20 października 2013 roku zacząłem prowadzić swojego pierwszego bloga który jak na tak niszową tematykę zyskał na prawdę bardzo dużo czytelników. Był on o moim życiu, nic więcej, traktowałem go jako pamiętnik który czytało ponad 2.000 osób w ciągu miesiąca. Oficjalnie działalność tamtego bloga zawieszam w tym momencie, czas stawiać sobie większe poprzeczki.

Równorzędnie zacząłem prowadzić konta na portalach społecznościowych, facebook, ask, tumblr, instagram.

Aktualnie mogę się pochwalić prawie 2.000 obserwacji na facebooku, prawię 300.000 like na asku i ponad 1.100 obserwacji na instagramie. Wszystko osiągnąłem samemu, nikt mi w tym nie pomagał, nie lubię pomocy, nie lubię nic dostawać za darmo. Zawsze chcę dać coś w zamian. Wszystkie linki do medii społecznościowych znajdziecie w stopce bloga.

Zbliżamy się do końca tego wpisu, jak widzicie moje życie polega na rozwijaniu swojej osoby. Na zdobywaniu nowych doświadczeń, wiedzy. Lecz czas się ukierunkować, tym kierunkiem będzie ten blog.

[separator icon=”facebook” color=”@accent2″ linecolor=”@black”]

[capsule url=”https://www.facebook.com/Izowski.Sylwester/” text=”Polub!”]

[capsule url=”https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=http://sylwesterizowski.pl/poczatek/” text=”Udostępnij”]