Wybuchy, fajerwerki, ciastka, cola i rocznica bloga! 10.10.2015! Czas wielkich zmian…

I tak wiem, że do końca tego nie przeczytasz… dlatego, na dole będą treści dla tych „wyjątkowych”, ale Ty również jesteś fajny, bo wszedłeś na ten wpis, czytasz mojego bloga, próbujesz zrozumieć moje spojrzenie na świat. Moją opinię. Za to Ci chciałbym podziękować. Więc, wielkie dziękuję.

Już możesz wyjść. Serio. Tyle miałem Ci do przekazania, ale jeśli chcesz przeczytać co planowałem, co mi się udało, jakie przeszkody musiałem pokonać i co mam zamiar jeszcze zrobić, czytaj dalej… bo warto.

10.10.2014

Rok.
Minął od chwili gdy opublikowałem pierwszy wpis. Tak na prawdę oficjalna premiera była dopiero 12.10.2014, ale od 10.10 wpis „wisiał” na stronie. Jeśli ktoś wtedy przez przypadek wpisał sylwesterizowski.pl w przeglądarce, to mógł go przeczytać.

Rok Zabawy.
Tak, o wy rok był rokiem zabawy, przyjemności, pisałem raz częściej, raz rzadziej. Czułem z tego przyjemność, czasami się męczyłem. Bywało różnie, ale zawsze wiedziałem, że muszę pisać, chcę pisać, chcę być w tym jeszcze lepszy, chce pomagać ludziom, chce zmieniać ich myślenie.

Obserwacja otoczenia, oto co jest najważniejsze w życiu blogera.

Rok Pracy.
Nie ukrywam, była to dla mnie również ciężka praca. Musiałem nauczyć się wielu nowych rzeczy, rzeczy które wcześniej były dla mnie bez sensu, nie potrzebne.
Musiałem zacząć myśleć jak bloger, myśleć tylko o blogu. Odkąd zacząłem pisać, idąc miastem, rozmawiając ze znajomymi, czy cokolwiek innego – wyłapuję tematy jakie mógłbym poruszyć na blogu.
Podstawową umiejętnością jaką dzięki temu zyskałem to wnikliwe obserwowanie mojego otoczenia. Właśnie to jest najważniejsze w życiu blogera. Obserwacja.

Plany, plany i jeszcze raz plany.

Rok Planów.
Wszystko co teraz widzisz, było zaplanowane dużo, dużo wcześniej. W okolicach stycznia – czyli wtedy, gdy zauważyłem, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Zacząłem planować przyszłość. Jedno mi się nie udało. Pojechać na Blog Forum Gdańsk, ale chyba jakoś tego nie żałuję.

Rok Porażek.
eeee, w tym wypadku nie mam nic do powiedzenia.

Pierwsza reklama na snapchacie w Polsce!

Rok Sukcesów.
Wymieńcie mi 3 polskich blogerów, którzy w ciągu pierwszego roku, bez żadnego wsparcia z zewnątrz, współpracowali z takimi firmami jak Coca Cola, TP-Link, Qpony via. Multikino, Spotify, Kinder, Mobile Vikings.
Mogę otwarcie powiedzieć – nie ma takich blogerów, jestem tylko ja. To ja jako pierwszy w Polsce zrozumiałem fenomen snapchata i przeprowadziłem na nim pierwszą współpracę reklamową w Polsce.

55 tysięcy unikalnych użytkowników/mc

Teraz trochę statystyk.
Przez ubiegły rok napisałem 130 wpisów co daje prawie 3 wpisy w ciągu tygodnia. Czyli dokładnie tyle ile od początku planowałem. Chciałem pisać 3 razy w tygodniu, co dwa dni.
Posiadam 1125 like na facebooku. Starsi czytelnicy wiedzą, że na pewno było by tego więcej, ale w lutym mój stary fanpage został usunięty – tak bez powodu. Miałem na nim wtedy około 800 like.
W mojej elitarnej grupie, do której dodaje tylko wybrane osoby aktualnie jest prawie 350 osób!
W ciągu ostatniego miesiąca, mojego bloga odwiedziło 55 tysięcy unikalnych użytkowników! To ponad dwa razy tyle ile moje rodzinne miasto i 10 razy tyle ile mieszkańców ma moja wieś.  Wyobraźcie sobie, że wszyscy spotykają się w jednym miejscu. Sorry nie musicie sobie wyobrażać, tak jest. Tym miejscem jest mój blog.

Przyszły Rok Zmian.
W tym momencie przestaje wspominać. Zostawiam to co było za mną. Mniej udane, lub bardziej, to nie mi oceniać. Idzie kolejny rok. Rok w którym nie będzie już zabawy i „pracy”. Tylko będzie zapierdalanie, aby być jeszcze lepszym. Dążenie do ideału. Do bycia jeszcze bardziej zajebistym, chociaż nie wiem czy się tak da.

Wchodząc na bloga, będziesz wiedział, że jest co czytać.

Przyszły Rok planów.
W roku 2015/16 głównym celem jest przyzwyczajenie was – czytelników, do tego, że wchodząć w poniedziałek przeczytanie o ciekawej aplikacji. Wchodząc w piątek, przeczytacie o ciekawych filmach. Wchodząc w pierwszy weekend miesiąca przeczytacie o utworach które pokochałem w miesiącu poprzednim. Wchodząc w każdy inny dzień tygodnia, miesiąca, będziecie mieli do przeczytania coś ciekawego. To jest mój cel. Systematyczność.
Ups. Chyba zdradziłem wszystkie serie wpisów które będą na moim blogu. Trudno <3

I teraz czas na niespodziankę…

PRZYJMĘ WSZYSTKICH NA GRUPĘ! TYLKO DZISIAJ!

Jeszcze raz dziękuję! Oczywiście dziękuję tym wytrwałym, którzy przeczytali cały wpis. Dziękuję również tym przebiegłym, którzy go przewinęli. Dziękuję wszystkim. Bez was, nie było by mnie. Dlatego mam dla was niespodziankę. W ciągu najbliższych 24 godzin, przyjmę większość osób które zgłoszą się do mojej elitarnej grupy! Jeżeli poprzednim razem się nie dostałeś, albo nawet nie próbowałeś – teraz jest twoja szansa!

Dodatkowo chciałbym podziękować zajebistym ludziom ze snapchata, którzy wysłali mi masę „urodzinowych snapów”. To mega uczucie, gdy widzisz, że w ciągu kilku godzin dostajesz 50, 100, 150, 200, zdjęć z miłymi słowami. Obiecałem, że wszystkie wstawię na bloga…. ono one:

kolaz final
Kliknij na zdjęcie aby otworzyć w lepszej jakości!

Do godziny 17:30 dostałem 224 zdjęcia z życzeniami! Wszystkie były na snapie – @sylwek150c. To jest mega!

Wszystkie zdjęcia, w dobrej jakości, są dostępne na moim fanpage! o tutaj – pod tym linkiem. Jeśli znajdziecie swojego snapa, odznaczcie się, na pewno nie pożałujecie! Chciałbym poznać również wasze imiona, nie tylko nicki ze snapchata 🙂

UDOSTĘPNIJ
 • Szymon Stachak

  Super wpis ????❤

 • Jak wam się podoba, to nie piszcie tego na fcb xD Tylko tutaj w komentarzach <3

 • Faithful

  No piękny jest, piękny ;D
  Ciekawy i w ogóle. Ale ja się pytam gdzie są ciastka i cola? Mnie wyślesz nie? XDD

 • MultiKubek12

  Zarąbistty ????????????????

 • Olaa

  Świetny wpis licze na twoja systematycznosc będę wchodzić codziennie i yeaaa jest mój SNAP ????????????????????

 • Matylda Iwanowska

  Czytam,czytam I nagle koniec. :c

 • Klaudia Wielobób

  Spoko wpis xd powodzenia w tej systematyczności i dążenia do celu ????????

 • Mateusz Łuniewski

  warto dodać że to dopiero początek i kolejne lata przed tobą i przed nami 🙂

  gratulacje za wytrwałość 🙂 czekamy na więcej!

 • Janusz Kowalski

  Dalszych sukcesów!

 • misiek

  Gratulacje i powodzenia Sylwester ❤ jesteś najlepszy! ???????? ale co z cola i ciastkami ? XD