Filmowe propozycje na nadchodzący weekend!

Tym razem tylko dwa, bo jest jest 21:32, czwartek, jestem zmęczony, a jutro nie będę mieć czasu aby napisać wpis – dlatego robię to dzisiaj.

wilki

Wilki – Wolves 2014
Film opowiadający historię zagubionego chłopaka, który w pewnym momencie odkrywa swoją drugą postać i zabija swych przybranych rodziców. Wyrusza w podróż, długą podróż, w jakim celu? Czy go osiągnie, a może ktoś mu przeszkodzi? Zainteresowały Cię pytania? To leć oglądać. Trochę słabe efekty specjalne (widać, że grean screen), ale jest ok!

scett

Stretch 2014
Tym razem bez wilków, wampirów czy wróżek. Film akcji, dramat, komedia, w sumie to nie wiem. Wszystkiego po trochu. Na początku filmu poznajemy mężczyznę z którym kobieta postanowiła zerwać po udanym, zajebistym, sexie. Fajnie co? Też tak uważam. Całe jego, życie zaczyna się psuć dzień po dniu, aż natrafia się okazja powrotu do normalności. Dostaje pracę od milionera, ale jak później się okazuje, owa praca zmienia jego życie w jeszcze większe piekło.

Niestety nie miałem czasu aby obejrzeć kilka kolejnych filmów i wybrać trzeci do tego zestawienia. Musiałbym na to poświęcić minimum 6 godzin, a ich po prostu nie mam, więc wybaczcie.

UDOSTĘPNIJ