J ak zapewne zauważyłeś po adresie i tym bardziej po logo nazywam się Sylwester Iżowski – ważne, Sylwester. Nie lubię jak osoby nie znające mnie w życiu prywatnym, lub po prostu nieznającym mnie mówią do mnie Sylwek, wtedy ich olewam ciepłym moczem. Takimi osobami są między innymi niektórzy nauczyciele, których wręcz nienawidzę, lub nie mam ochoty z nimi rozmawiać.

Jeden z tysięcy nastolatków który postanowił założyć sobie bloga. Jeden wyjątkowy człowiek przepełniony masą pozytywnej energii którą stara przekazać we wpisach na blogu. Jeden, z wielu, lecz wyjątkowy, tak to ja, gdzie o mnie mowa?

Na co dzień prowadzę bloga a w wolnych chwilach uczęszczam do szkoły – tak, napisałem to w dobrej kolejności.

Kocham muzykę, kulturę, sztukę, Lady Gagę, siebie, filmy, seriale i wszystkich co kochają mnie. Jestem całkowicie otwarty na nowe znajomości, kocham poznawać ludzi, rozmawiać i się bawić.

 

Z czytelnikami mojego bloga staram się dzielić całym moim wspaniałym życiem, robię to między innymi na snapchacie: Sylwek150c.

Znam swoją wartość i zdaje sobie sprawę, że jest ona wysoka – i wiem, że mam rację, bo nie jednokrotnie miałem to udowodnione, wam też to udowodnię, nie martwcie się.

Ogromna samoocena, wielka motywacja i wysoko postawione cele, to trzy rzeczy dzięki którym osiągnę więcej niż osoby, które w tym momencie mnie krytykują i utrudniają w dalszym rozwoju swoich pasji i zainteresowań.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz się poznać lub spotkać! Wal smiało! Masz czas póki nie podbiję świata i będę miał tak zawaloną skrzynkę, że nie będę wstanie Ci odpisać. Spiesz się, bo idzie mi całkiem dobrze!

Email: blog@sylwesterizowski.pl
Do zobaczenia, Sylwester Iżowski

Sylwester jest dumnie Wspierany przez WordPress

ZOBACZ JAK SPEŁNIAM MARZENIA!

Zainspiruj się. Poznaj gwarantowany sposób na sukces! Zacząłem już 1 stycznia!