Nowa opcja snapchata – Memories – wrzucaj zdjęcia z galerii do Mystory – Android iOS

Stało się! Snapchat udostępnił nową opcję, która pozwala udostępnić zdjęcie z mystory, z galerii! Już nie trzeba pobierać żadnych dodatkowych aplikacji!

Chciałbym wam zaprezentować krótki poradnik, dzięki któremu dowiecie się jak działa funkcja memories! Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda bezpośrednio u kogoś w mystory – to możesz mnie dodać i sprawdzić 🙂

snapchat222

Dobrze… Zacznijmy 🙂 Aby wrzucać zdjęcia do mystory za pomocą funkcji memories na snapchacie, wystarczy, że zaktualizujecię aplikację.

Aktualizacja jest dostępna na Androida i iOS’a (iPhone, iPad, iPod). Więc każdy z was będzie mógł z niej skorzystać! Nie ma żadnych ograniczeń sprzętowych!

Jeśli chcesz wrzucić zdjęcie z galerii do mystory, musisz wejść w ekran „robienie zdjęć”

IMG_6990

A następnie pociągnąć ekran od dołu do góry. Tak jak byście chcieli wyciągnąć centrum sterowania na iOS. Ukarze się wam okno z akceptacją regulaminu Memories, zaakceptujcie. Następnie zobaczycie taki ekran:

IMG_6989

On nas za bardzo nie interesuję. Możemy tutaj zapisywać snapy które zrobiliśmy kiedyś tam i znajdują się w naszej galerii na telefonie. Kolejnym krokiem do wrzucenia zdjęcia z galerii do mystory, jest kliknięcie belki „ROLKA Z APARATU”.

IMG_6991

Jak widzicie ukazały się wam wasze zdjęcia z galerii. Teraz należy wybrać dowolne z nich, ewentualnie jakieś VIDEO i przejść dalej za instrukcjami aplikacji.

IMG_6992

Po wybraniu zdjęcia przesuwamy znowu od dołu do góry i pokazuje się nam ekran edycji fotografii.

IMG_6993

Na koniec klikamy niebieską strzałkę, wybieramy do kogo chcemy wysłać zdjęcie – czy do osoby, czy do mystory i wysyłamy jak zwykłego snapa. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda wysłany tak snap, dodaj mnie i obejrzyj moje mystory, mój nick to Sylwek150c i na snapchacie wrzucam przeważnie jakieś ciekawe ciekawostki o nim!

snapchat222

  • Olka

    Ej mam problem bo jak mam zrobione snapy i one się zapisuja na memories to jak można przesłać je do znajomych na messengerze bo ostatnio robiłam z koleżanką snapy i teraz nwm jak mam jej je wysłać ????
    Pomożesz?