Największe zestawienie najpopularniejszych świątecznych prezenty w 2015 roku! Jedyne takie w sieci!

UWAGA! Aby wyświetlały się linki wyłącz adblocka. Linki są w formie ładnych, obrazkowych banerków które mogą być blokowane przez adblocka 😉 Potem możesz go znowu włączyć 😉

Do 120 złołotych.

Pewnie zastanawiacie się co fajnego można kupić do 120 złotych, a już Ci mówię. W roku 2015 najpopularniejsze były, Gry komputerowe, Gry planszowe, Figurki, karty podarunkowe i inne drobności.

Kliknij aby zobaczyć najczęściej kupowane prezenty do 120 złotych:

Dla niego.

Jak zwykle, dużo elektroniki. Golarki do golenia, ponownie gry komputerowe – lecz tutaj już bez limitu cenowego, ubrania… skarpetki. Tak, kolejny raz kupujecie swoim facetom skarpetki czy bieliznę. Rly? Jak jeszcze z jakiś fajnych majtek Kleina bym się ucieszył, to za skarpetki chyba bym zabił.

Kliknij aby zobaczyć najczęściej kupowane prezenty DLA NIEGO:

Dla niej.

Książki. Tak w tym roku podstawą dobrego prezentu dla kobiety, mamy, siostry… były książki połączone z czymś tam na twarz, jakieś cienie, fluidy czy inne kosmetyki. Nie wiem, nie znam się, nie maluję. Na topie były również perfumy, ale nie takie addidasa jak dla faceta, tylko lepsze. Perfumy Tommy Hilfiger na ceneo można dostać już za 89 złotych. Uważam, że nie jest to zbyt wygórowana cena jak na perfumy z górnej pułki.

Kliknij aby zobaczyć najczęsciej kupowane prezenty DLA NIEJ:

Dalej nie wiesz co kupić?

Zerknij do ogólnego poradnika zakupowego na rok 2015, gwarantuję Ci, że znajdziesz tam najlepszej jakości prezenty, w bardzo konkurencyjnych cenach. Taniej być nie może, obiecuję 🙂

Kliknij aby zobaczyć ogólny poradnik zakupowy przygotowany razem z Ceneo:

UDOSTĘPNIJ
 • Michau Iwanski

  Jeżeli mikołajkowe to trochę spóźnione ;D A dwa to trochę mało tu ciebie :/

  • Mikołajkowe mikołajkowe, przed mikołajkami można by było przedstawić zestawienie z 2014 roku.
   Może i późno, ale swobodnie można wykorzystać na gwiazdkę 🙂

 • Mateusz Łuniewski

  Szczerze mowiac nic nowego 😉 co roku ten sam zestaw, gry, kosmetyki, skarpetki… Tylko krawatow zabrakowalo 😛

  • Chyba zrobię zestawienie – jakich prezentów nie kupować dla faceta 😛

 • MultiKubek12

  2/10

 • adfdfs

  ja ze snapa xd

 • Zombie Tanuki

  Siemanko, jestem ze snapa

 • Pum pum

  Słabo dość. Język dziesięciolecia piszącego wypracowanie na polski. Mało przykładów, słaby research, mógłbyś posiedzieć nad tekstem trochę dłużej niż 10 minut. Polecam używać przecinkow w odpowiednich miejscach i popracować nad ortografią. Mnóstwo literówek… Jeśli uważasz się za twórcę powinieneś zwracać na to uwagę. Pułk wojskowy, żandarmeryjny, ale półka sklepowa. Pozdrawiam.

 • Fajna nazwa

  Wchodzę ze Snapa xD