Bez żadnych haczyków, konto za 0 złotych, możesz zamknąć w każdej chwili, pieniądze otrzymujesz na dowolny rachunek bankowy! Promocja bajka!

Ostatnio bardzo modne stały się promocje bankowe, tu możesz dostać tablet za założenie konta, tam długopis, a gdzie indziej 100 złotych. Tak właśnie jest w PKO BP. Zorganizowali oni akcję promocyjną w której możemy otrzymać 100 złotych w gotówce i dodatkowo 10 biletów!

Tak dobrej promocji jeszcze nie widziałem! Jedynym haczykiem jest to, że osoba która zakłada konta, wcześniej nie mogła mieć konta w PKO dla młodych.

Zacznijmy zarabianie. Krokiem pierwszym aby otrzymać 100 złotych będzie założenie konta na fast50club, jest to strona, która podpisała umowę z PKO BP, aby to zrobić kliknijcie tutaj:

Weż udział w promocji 100 złotych za darmo!

Gdy już założycie konto i akceptujecie emaila, zalogujcie się za pomocą danych użytych przy rejestracji. W pierwszej kolejności wyświetli wam się wielka informacja „ZAŁÓŻ KONTO za 0 złotych”. Klikacie w to.

Przeniesie was na stronę PKO, tam będziecie mieli podany regulamin korzystania z konta, dokładnie dla was go przestudiowałem i wszystkie opłaty wynoszą 0 złotych! Nie ma żadnych haczyków.

Na stronie PKO wypełniacie wniosek o założenie konta bankowego… i czekacie na kontakt telefoniczny 🙂 Na tym etapie wasze czynności się kończą!

Teraz wystarczy, że Bank założy wam konto, o wszystkim zostaniecie poinformowani telefonicznie.

Wróćmy do kwestii 100 złotych. Aby je otrzymać musicie poprawnie założyć konto, umowę do konta dostarczy wam kurier, będziecie mogli ją przeczytać (podkreślam znowu, że wszytko jest bezpłatne), a następnie podpisać. Więc, owe 100 złotych dostajemy na dowolne konto bankowe do 15 listopada 2016 roku. 

Dlaczego tak długo? Bo strona fast50club musi przeprowadzić weryfikację, czy na pewno założyliście konto. Osobiście myślę, że taka weryfikacja może trwać maksymalnie dwa tygodnie :). Po tym czasie wystarczy, że podacie dane do przelewu tzn. numer konta, imię i nazwisko, a 100 złotych zostanie wysłane na wasze konto bankowe. Możecie wykorzystać konto w PKO BP, ale  nie musicie. Może to być dowolne konto, nawet konto waszej mamy czy taty!

Więc jeśli chcesz otrzymać 100 złotych, załóż konto obowiązkowo z tego linku: rejestracja i postępuj według wskazówek.

Miłego wydawania kasy!!

Ps. wpis możesz podesłać znajomym, czy rodzinie, bo to na prawdę fajna promocja 🙂 I warto się nią podzielić!

UDOSTĘPNIJ
 • Anonimowy

  Zgadza się, założyłem konto już wcześniej, bo polecił inny bloger. Kasa po kilku dniach roboczych na koncie!

 • Maciek Kaczmarek

  Konto założone, czekam na przelew 🙂

 • Dawid FIlipiak

  Szkoda, że już mam konto w PKO ;/ Kiedyś założyłem bo też była jakaś promocja…. Chyba 30 zeta się dostawało, jak się wydało 100. Fajnie, że teraz nie trzeba zamawiać karty, ani nic wydawać. Wystarczy założyć konto LOL

 • InnneAre

  Umowa kurierem? Pierwsze słyszę. Szkoda, ze nie dodales, ze to tak na serio 80 zl, bo 20 będziemy musieli zapłacić US kiedy przyjdzie do nas pit.