Jak schudnąć? No jak?

Przeczytaj! Może dowiesz się jak zrzucić zbędę kilogramy, dziesiątki kilogramów!

Szczerze? To nie wiem, jestem gruby, byłem gruby i pewnie będę gruby… ale spojrzałem dzisiaj na etykietę coca coli którą wczoraj wypiłem do burgera. Zwykła cola, 500ml, plastikowa butelka. Pyszna co nie? Ja też tak uważam.

Może jest taka pyszna ponieważ jest w niej 54 gramy cukru? To prawie 11 łyżeczek cukru! Czy piłeś kiedyś herbatę z 11 łyżeczkami cukru? Nie? To spróbuj. Serio… Zobaczysz co jesz i pijesz na co dzień.

Oczywiście Coca colę podałem jako przykład, bardzo ją lubię i wątpię, że ją odstawię, może przejdę po prostu na zero. Weźmy jeszcze na przykład Tymbark. Jest to chyba drugi napój po Coli który uwielbiam. Znalazłem jakąś pustą butelkę w kącie pokoju. 2 L, pomarańcza – brzoskwinia. Zerknijmy na etykietę. Wartość odżywcza podana na 100ml. O ile moja matma jest ok, muszę pomnożyć wartości o 20 aby uzyskać ilość cukru którą wczoraj wypiłem z tej jednej butelki. 9,4*20=188. To 37 i pół łyżeczki cukru. 188 gram cukru który z czasem zmieni się na tłuszcz. I pomyśl, że tak codziennie.

Więc od dzisiaj koniec. Piję wodę, ewentualnie Colę zero, nie jem na mieście. Gdy znajdę czas, znowu wrócę na siłownię – ale z tym to zobaczymy. Na pewno jak wrócę spodziewajcie się wpisów na ten temat.

A teraz chudnijcie razem ze mną!

  • Nacpanalizakami

    Polecam starać się jeść regularnie (mozna tez dodawac siemie lniane albo jeść ryby z kwasami omega -pomaga) ,pić dużo wody ,uprawiać sport (albo rb codziennie 30 minutowy spacer) ????

  • PrimeGirl

    Nie jjesz a mieście? Od kiedy? hahah 😛