Jak zapewne wiecie, dzisiaj z rana, w Pytaniu na Sniadanie – była magiczna sztuczka, któej wynikiem było wbicie prezenterce gwoździa w rękę… Fejk, czy prawda?

Nie od dzisiaj wiadomo, że w Polskiej telewizji, dzieją się dziwne rzeczy… Takie zdarzenie miało również miejsce dzisiaj z rana! W programie śniadaniowym w TVP!
Jak to zwykle wygląda, podczas całego programu – musi być jakiś żarcik, sztuczka, gość, czy coś, co rozluźni atmosferę – przeważnie zapraszają youtuberów, aby się z nich pośmiać – ale teraz było inaczej!

Zaprosili… UWAGA… Magika… Który robi sztuczkę z gwoźdźmi i papierowymi torbami. Pokrótce opiszę – są 4 torby, jeden gwóźdź i 3 osoby. Każdy z nich musi zgnieść jedną papierową torbę.

Pierwszy zgniata Magik… – Torba pusta. Drugą zgniata prezenterka… – w torbie ostre narzędzie… Które pod jej własną siłą wbija się w rękę.

I OTO GWÓŹDŹ PROGRAMU!!!

W końcu coś siedzieje w telewizji! Ale już wam tłumaczę… Wszystko to jest fejkiem… Gdyby jej się wbił kawałek metalu, pod taką siłą jaką ruszyła ręką, polałaby się krew, przeszedłby na wylot, a ona by zemdlała z bólu, czy cokolwiek innego… a nie by się śmiała przez stuczne łzy…

No proszę… Obejrzyjcie to sami i powiedzcie w komentarzach co o tym sądzicie, prawda, czy fejk?

Jak dla mnie, mega dobry chwyt marketingowy, może też komuś pójdę do telewizji przebić rękę… Piłą, czy coś. Będzie bardziej efektowne!

UDOSTĘPNIJ
  • Faithful

    Zemdlenie z bólu? To byłby dopiero shit.. śmieszne masz pomysły 😛