Odpowiedź na nurtujące was pytanie! W sumie to nie wiem czy was ono zadowoli…

Ostatnim czasem mam straszne zatrzęsienie głowy, jest ono spowodowane brakiem organizacji czasu. Ale to już postaram się załatwić, niedługo. Będę siadać raz w tygodniu i wpisywać w kalendarz dane wydarzenia np. Napisz wpis na temat xxx. Wtedy znajomym będę mówić – sorry, zobacz w kalendarzu jest napisane, że dzisiaj nie mam czasu wyjść na miasto.

Minimum minimum to chciałbym aby było 6 wpisów w ciągu miesiąca. To da się zrobić! Kiedyś pisałem po 20! Tylko tutaj pytanie, o czym chcielibyście czytać? Możecie pisać mi na meila, blog@sylwesterizowski.pl, czy w komentarzach, mito wszystko jedno.

Ale w końcu musze odpowiedzieć Ci na pytanie. Dlaczego nic nie pisałem w ciągu ostatnich kilku tygodni? Bo nie chcę moim czytelnikom wrzucać gówna, jeśli wiem, że coś piszę BO MUSZĘ, a nie bo chcę, to będzie GÓWNO. Nie ukrywając, a w ciągu ostatnich dwóch miesięcy pisałem BO MUSZĘ, a nie BO CHCĘ. Lecz świat się zmienia, ja również, przyszła wiosna, ciepło, może ożyję i będzie mi się chciało wstawiać coś fajnego.

Tylko trapi mnie jedno, widząc tak na prawdę, niesamowite statystyki (które pewnie takie są, ale nie wiem bo nie zaglądałem tam od 2 miesięcy bo się boję), a nie widząc komentarzy, odechciewa się. Chcę relacji z wami, a nie tylko wydawanie monologów.

Więc do dzieła 😉 Napisz o czym chciałbyś przeczytać na moim blogu, może masz jakieś problemy, z czymkolwiek. Napisz 🙂

UDOSTĘPNIJ
 • Julka

  Chciałabym przeczytać o twojej pasji, może planach na przyszłość, lub codziennych sprawach. 🙂

 • czlowiekzpasja

  Możesz poruszyć temat dzieci XXI wieku – czyli dzieci w wieku 3-5 lat bez przerwy grają czy to na tabletach, telefonach rodziców czy komputerach… Aż szkoda patrzeć jak za 10 lat będą wspominać co robiły w wieku 5 lat… Wtedy będą wspominały który to poziom wbiły w grze, a nie jak bawiły się z innymi dziećmi w parku czy przed domem.

 • gosc

  napisz o swoich najblizszych znajomych, o ludziach, z ktorymi spedzasz duzo czasu

 • Michau Iwański

  Serio? Brakuje ci tematów, więc prosisz żeby czytelnicy myśleli za ciebie? Te wpisy będą z ich głów a nie z twojej :> pewnie gdy zabraknie ci kasy znowu będziesz pisal po 20 wpisów na miesiąc żeby tylko reklamodawcy się zgłosili