Rozumiem, że symbol narodowy, że euro, ale na prawdę? Flagi na samochodach jeżdżących w Polsce?

W ciągu ostatniego tygodnia dostałem raka… Każdy sklep chce zarobić na euro, jak tylko może. Czuję, że to jest kolejne święto po Bożym Narodzeniu z tysiącem bombek, choinek i mikołajów, po wszystkich świętych, gdzie zalewają nas znicze i wiązanki. Teraz mamy Euro! Gdzie grają Polacy!! Woww!

Dlatego zacznijmy sprzedawać mini flagi na samochód, maxi flagi na maskę, dziwne pokrowce na lusterka i w ogóle wszystko co może być w kolorach biało czerwonych, nawet papier toaletowy – tak, taki też widziałem.

Ale to nie jest wszystko… Niech sobie sprzedają, ale co za debile to kupują? Co za debile wieszają sobie flagę Polski, na samochodzie (przeważnie niemieckim), w Polsce. Przecież to jest jasne i oczywiste, że jak ktoś jest Polakiem to w takiej sytuacji kibicuje Polakom. No poza małymi wyjątkami, które na pewno się zdarzają – i wtedy fakt powieszenia takiej flagi, czy pójście do strefy kibica w koszulce innych barw niż Polskie, jest usprawiedliwiane.

Lecz nikt chyba się w Polsce na to nie odważy, bo doskonale wiemy jakich mamy kibiców…

UDOSTĘPNIJ
 • gmo

  Nie wspominales jakis czas temu, ze na tym blogu beda pojawiac sie wpisy z cennymi wartosciami? ostatnio jest chyba na odwrot

  • Nie przypominam sobie, abym coś takiego powiedział 🙂
   Charakterystyka wpisów jest niezmienna od dwóch lat.

 • Dobrze, że chociaż tytuł nie jest clickbaitem. Artykuł bez żadnej wartości merytorycznej…

  • 1. Moje tytuły nie są pisane pod kliknięcia. I tak ich mam dużo.
   2. To nie portal – to nie artykuł. To blog i moja subiektywna opinia, w tym wypadku na temat flag przy samochodach.
   3. Nie wiedziałem, że wszystko co się wstawia w internet ma wartość merytoryczną. Na pewno nikt czasem nie lubi przeczytać czegoś śmiesznego, czy sarkastycznego.

   • Tylko szkoda, że twoja opinia, która obraża tysiące ludzi i nazywa ich debilami, opiera się na argumencie „bo tak”. W szczególności ostatnie zdanie, które jest powielaniem stereotypu. Skoro już o czymś piszesz to warto byłoby to sensownie uzasadnić.

    • gosc

     Radku, chyba nie jest Ci znane pojęcie sarkazmu.
     Pozdrawiam

 • Faithful

  Oj, Sylwuś, ale tak wszystkich od razu od debili xD

  • Poprawka, w tym poście nikogo nie wyzywam od debili, lecz uważam, że ich niektóre zachowanie – w tym wypadku wieszanie flagi – jest debilne.

 • punek

  No ciekawe jest to ze ludzie nawet nie wiedza ze nie maja polskich flag.

 • Diamant

  Ale czemu Cię to denerwuje??