10 wpis z serii Piątkowy wieczór. Wowowo. Już od 10 tygodni oglądamy razem filmy!

3

Parallels
Gdybym mógł dać nagrodę najlepszego filmu tego roku – nagrodziłbym własnie Parallels. Niesamowity film, z niesamowitą fabułą, ciągłą akcją, jedynie zakończenie miał zjebane – ale to dlatego bo to zapewne pilot serialu – mimo tego, jest super! Film opowiada o grupce ludzi, która przez przypadek trafia do tajemniczego budynku, który ma magiczną moc i przenosi ich na „inne ziemie”. Niektóre są podobne do naszej, niektóre są niezdatne do życia. Każda różni się czymś od poprzedniej. Ciekawe? To do oglądania!

2

Magik z Nowego Yorku
Szewcowi, pewnego dnia psuje się maszyna. Postanawia użyć zabytkowej, zostawionej przez zaginionego ojca. Jak się później okazuje – ma ona magiczną moc. Każdy but, który zostanie za pomocą niej naprawiony, otrzymuję magiczną moc. Osoba która założy „magiczny but” zmienia się w poprzedniego właściciela. Film takie 8/10, ale myślę, że w sam raz na zimny, sobotni wieczór.

1

Taśmy Watykanu
Ostatnimi czasy zacząłem oglądać dużo horrorów, lecz ten jako jedyny mi podszedł. Opowiada o opętaniu ciała kobiety przez antychrysta, coś czuję, że będzie tego sequel i nie mogę sie doczekać. Film od samego początku trzyma w napięciu i buduję akcję. Z każdą kolejną minutą, jesteśmy jeszcze bardziej wciągnięci w fabule. SUPER!

Podsumowanie 10 wpisu z serii.
Ogólnie nie ukrywam – pisanie ciągłych „mini recenzji” stało się dla mnie męczące. Dalej czuję przyjemność z tego co robię, ale znalezienie odpowiedniego filmu czasami zajmuje mi nawet dwa dni… Dwa dni, siedzenia i oglądanie „słabych” filmów, po to aby wybrać jeden. Więc jest to ostatni wpis, pierwszego sezonu Co obejrzeć w weekend. Tak wam zdradzę, że możecie spodziewać się za tydzień specjalnego wpisu, ale Ciiiii. Co do drugiego sezonu, myślałem o tym aby pisać o książkach, muzyce, ale raczej zostanę przy filmach. Dajcie mi znać w komentarzu, co byście ode mnie oczekiwali 🙂

UDOSTĘPNIJ
  • Adam Zniszczoł

    Ja proponuję, żeby do proponowanych pozycji filmowych, tuż obok tytułu, dodawać kategorię tematyczną danego filmu, co zaoszczędziłoby czasu komuś, kto danym gatunkiem np. nie jest zainteresowany. Wtedy widzi kategorię obok tytułu, mówi – takie filmy mnie nie interesują – więc przechodzi dalej, widzi, że kolejna propozycja jest z gatunku go interesującego i wtedy czyta opis filmu.

  • Geslerrr

    Sylwester oglądałeś może serial Doctor Who? Idealny jak ktoś chce się pośmiać ale i podtrzymać w napięciu. W streszczeniu o podróżniku w czasie który jest kosmitą i ratuje ziemię razem ze swoimi przyjacielami. ????????????