Ciebie też powinni gówno obchodzić. To czy do nas przyjdą, czy nie – to nie jest Twoja decyzja. Nie masz na to żadnego wpływu. Mówię Ci całkowicie serio

No kurwa musiałem, nie mogłem przejść obok tego obojętnie.

Wam się wszystkich chyba w dupach poprzewracało. 3/4 mojego Facebooka jest informacjami o imigrantach. A ze ich nie chcemy w Olsztynie, Warszawie, Gdańsku, Toruniu, Krakowie, Opolu…. wymieniać wymieniać.

Tworzy się tysiące wydarzeń, pustych wydarzeń które kurwa nic wam nie dadzą. Bo co mogą dać? Najwyżej mogą wkurwić waszych znajomych ze do nich dołączacie.
Mnie własnie wkurwiliście.

Polska nie chce aby im przydzielono imigrantów, a uwaga imigranci nie chcą aby ich przydzielono do polski. Serio.

Takim zachowaniem reprezentujecie sobą wielkie buractwo.
Czarni na ulicach? Bo wcale teraz po nich nie chodzą. Nie przyjeżdżają do nas studiować, uczyć się, pracować. Wcale nie.
Codziennie gdy wpieprzam śniadanie w maku, wokół mnie siedzi więcej chińczyków/Japończyków, niż Polaków. Co w tym jest złego? Co jest złego w tym ze siedzą i się śmieją, tak jak ja ze znajomi? Co jest złego z tego ze kupują, jedzą, płaca, mieszkają w Polsce przy czym „dokładają” się do budżetu państwa? Dają zarobić polskim firmom, no dobra moze nie polskim ale firmom znajdującym się na terenie RP.

Jeszcze kilka tysięcy osób nie zmieniło całego kraju… Zaraz ktoś mi pewnie wygranie, że jego dziadek nie walczył o taką Polskę. Jak walczył, to zapewne i pomagał innym. M.in. żydom którzy byli traktowani przez zaborców w podobny sposób jak Wy traktujecie teraz imigrantów. W sumie to jest trochę ze sobą powiązane.

Serio daj spokój. Jeśli imigranci maja do nas przyjść lub nie – to na pewno ty o tym nie zadecydujesz.

A Ty co sądzisz na temat imigrantów? Daj znać w komentarzu, z chęcią wysłucham zdania obu stron.

*We wpisie używam słowa imigrant zamiast uchodźca. Dlaczego? Bo dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś opuszcza swój kraj dobrowolnie, czy z przymusu. Jedna i druga osoba jest takim samym człowiekiem. Takim samym jak ja, czy ty.

UDOSTĘPNIJ
 • Faithful

  A niech sobie będą 🙂 Tylko, żeby bomb nie podkładali, chociaż parę osób, które znam na taką bombę zasłużyło. ; ;

 • PennyThere

  Słusznie 🙂
  Wszyscy mamy gówno do powiedzenia, jeśli chodzi o ten temat.
  A moi rówieśnicy nic… a co pięć minut mam powiadomienie, że Ania jakaś bierze udział w wydarzeniu ” Nie wpuszczę do Polski terrorystów”.

 • Izka :)

  Imigranci przyjeżdzają i co? Maja bodajże 1100zl ot tak za co? Za nic. Emeryci zapie*dalaja 40lat i maja nawet po 700zł. Niektórzy nie maja gdzie mieszkać i co Zamiast właśnie takim dać miesZkanie to niech dadzą im i nawet połowa tej kwoty co dostaliby imigranci pomogłoby potrzebujAcym 🙂 Polska taka biedna…tyle z mojej strony

  • Kesha

   Na imigrantów pieniądze Polska dostaje z UNI tak więc nie ma to nic wspólnego z emeryturami i zasiłkami dla polaków ( ;

   • :)))))

    „Znaczna część przybyszów do Europy nie jest uchodźcami wojennymi, ale imigrantami zarobkowymi.Ponad 70% z nich to dorośli mężczyźni, których przecież od wojny powinno uciekać mniej niż kobiet i dzieci” Osiedlenie jednej rodziny imigranckiej ma kosztować ok. 12 000 zł. Słyszy się także o planowanym przydzieleniu imigrantom mieszkań komunalnych, w których miały zamieszkać najbiedniejsze polskie rodziny

 • Wkurwiłeś_mnie

  Napisałeś że nie dla Cb nie ma różnicy w nazewnictwie pewnych zjawisk. To tak jakbyś napisał że dla Cb to bez różnicy czy mówi się kotlet czy prosiak – przecież w gruncie rzeczy to jest to samo, tak samo jak ja i ty. Otóż nie, uchodźca to ktoś kto uciekł przed strasznymi warunkami w kraju i po cichutku liczy na wsparcie w innym, imigrant zaś to taki pan, który czynnie zaczyna uczestniczyć w życiu kraju do którego uciekł. Widzimy już np. w Szwecji czy Niemczech, tworzą się dzielnice tylko dla muzułmanów i nie, nie są w nich tak tolerancyjni jak ty, we Włoszech zdejmuje się krzyże z klas bo i tak większość dzieci to muslimy. Nie podaję tego przykładu jako zagorzały katol, bo nim nie jestem, po prostu zwracam uwagę na fakt, że przy tak dużym napływie imigrantów, państwo zmienia się pod ich wpływem od środka. No i błagam, jak myślę sobie o uchodźcach, to myślę o matkach z dziećmi i starcami w podartych ubraniach w nędznym stanie, a co zalało Niemcy? Masa zdrowych mężczyzn w wieku jak najbardziej produkcyjnym w ładnych czystych jeansach. Jeszcze żeby przyjechali pracować pffff. Czy wiesz ile dostają na łebka miesięcznie Ci panowie? 500 kurwa Euro. Nie wiem ile masz lat (ale z poziomu doinformowania chyba niezbyt wiele) ale na przykład ja jako student, zarabiam tyle przepracowując połowę moich wakacji pracując dzień w dzień po 9 godzin. Kolejne pytanie, jak myślisz, skąd biorą się pieniądze dla nich? Nie trudź się bo pewnie i tak nie wpadniesz, otóż z podatków. I teraz słuchaj kurwa, ja na przykład, nie życzę sobie żeby za moje w chuj ciężko przepracowane wakacje osiedlił się jakiś kurwa nierób. A jeśli myślisz że pójdą po pracy po tym jak zobaczyli że dostają pieniądze za nic, no to kurwa haha sorry… I w momencie w którym ty wrzucasz sobie zdjęcia swojej pięknej buźki po Internecie i każesz mieć ludziom wyjebane w imigrantów no to sorry ale to świadczy o tym że zupełnie się nie interesujesz takimi sprawami a mądralujesz sobie na blogu. Może i ta decyzja nie należy do nas, ale jak się odpowienio ludzi wkurwi to można oj uwierz można to zmienić, patrz na Węgrów. Wkurwiłeś mnie ale Ci wybaczam, a teraz idź i nie pierdol więcej głupot młody padawanie.

  • Ogólnie bym usunął Twój komentarz, bo mogę, ale chciałbym Ci wyjaśnić kilka spraw.
   Do Polski ma trafić 7000 imigrantów. To 1/6 stadionu narodowego. Dużo co nie? bardzo.
   Jeśli chodzi o finansowanie, to zdaję sobie sprawę. Co do Twojej pracy, to oznacza, że po prostu jesteś debilem. Bo nigdy bym nie harował 9 godzin dziennie, przez miesiąc aby zarobić 500 euro.
   Zaraz powiesz, że jestem rozwydrzonym dzieciakiem, ale chciałbym Ci powiedzieć, że w wieku 18 lat, przekazałem więcej podatków niż ty w wieku 2x. Bo w porównaniu do Ciebie nie zarabiam 2 tysięcy ciężko pracując po 9 godzin. I to dwa miesiące w ciągu roku. Zarabiam co miesiąc. Codziennie. Po to aby od 4 lat nie brać pieniędzy od rodziców i samemu się utrzymywać i to na bardzo dobrym poziomie.
   Btw. Dzięki za wybaczenie.