Bierz udział w konkursie! Wygraj konto premium! Wystarczy, że wstawisz zdjęcie… i tyle! Dodatkowo zerknij na moją playlistę z ulubionymi utworami ze września.

Słyszałeś może o konkursie który organizuje aplikacja Qpony wraz z batonikami Maxi King? Nie? Na prawdę? Szczerze, to ja też nie… ale szybko nadrobiłem braki i chciałbym się z wami podzielić informacją jak w łatwy sposób zyskać za darmo konto premium spotify na 30 dni!

No ale jak to… Co trzeba zrobić?

Jak piszą sami organizatorzy, wystarczy kupić batonik Maxi King i zrobić sobie z nim zdjęcie! Następnie owe zdjęcie wstawić na Instagrama, lub Twittera i oznaczyć tagami:
#maxiking i #Qpony

Wygrywa 20 osób…. dziennie. Przez cały październik. Z tego co widzę, są na prawdę duże szanse na wygraną! Łącznie do rozdania jest 620 kodów! Dlatego, nie trać czasu! Wrzucaj zdjęcie z #maxiking i #qpony, a następnie słuchaj swoich ulubionych wykonawców przez cały miesiąc… do woli.

Aaaa! Jak już jesteśmy przy ulubionych wykonawcach to chciałbym Cię zaprosić do mojej listy, najczęściej słuchanych utworów we wrześniu.

Tak, dobrze widzisz. Od teraz, raz na 4 tygodnie, będzie pojawiało się podsumowanie miesiąca poprzedzającego. Podsumowanie muzyczne. Moje gusta zmieniają się jak decyzje kobiet w ciąży, więc zapewne każda z list, będzie inna niż wszystkie poprzednie. Tylko niektóre utwory, które kocham i katuję 24/7, będą się powtarzać.

Więc… oto ona:

spotify
Kliknij aby zobaczyć playlistę, nie musisz mieć konta na spotify!

… a i rezygnuję z apple music. Słabe to. Było fajne – ale jak płacić to wolę za spotify. Chociaż i za to płacić nie będę… bo otrzymałem już swój kod z konkursu #maxiking i #qpony. Więc jeszcze raz zachęcam Cię do wzięcia w nim udziału… bo wystarczy zdjęcie, dwa hashtagi i dostajesz kodzik!

Dodatkowo jeśli nie wiesz czym są Qpony, jest to taka fajna aplikacja która podrzuca Ci prosto na telefon wszystkie zniżki do popularnych sklepów, fastfoodów. Np. aktualnie możesz w niej znaleść kupony do Maka, KFC czy nortfisha. Wystarczy, że wybierasz swój kupon, pokazujesz pani przy kasie i płacisz automatycznie dużo mniej! Na prawdę można na tym ładnie zaoszczędzić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej darmowej aplikacji to po prostu wbij tutaj:

Aplikacja Qpony – Kliknij

Wpis napisany przy współpracy z Qpony.
UDOSTĘPNIJ
 • Faithful

  Walniemy okejkę! (y)
  I lecimy do sklepu po Maxi Kinga! ;d

 • Wojtuś

  Dzięki za info ☺

 • Apasjonata

  ????chętnie ściągnę tę aplikację, tańsze żarcie zawsze spoko ????