Mega dawka motywacji! Sprawdź i spełnij swoje marzenia!

Jak zapewne wiesz, a jak nie to masz powód do wstydu, zacząłem planować nową akcję, która wstępnie potrwa 365 dni i zacznie się oficjalnie 1 stycznia.
Oficjalnie… bo 1 stycznia to ja będę wracać do domu, z Wrocławia.

Raz w miesiącu będę losować jedno marzenie z mojej „puli mini marzeń”. Jeśli nie uda mi się spełnić marzenia w ciągu 30 dni, nic się nie dzieje, przejdzie ono na następny miesiąc. To nie jest wyścig szczurów, mam się po prostu dobrze bawić. Przy okazji dając wam masę motywacji i gotowych sposobów jak spełnić swoje, osobiste, marzenia.

M.in. Będę pokazywał jak szukam pracy, jak pracuje i ostatecznie ile zarobiłem. Wszystko to będzie prowadziło do spełniania poszczególnych „mini marzeń”, ale i jednego głównego… Wyjazdu do Nowego Jorku.

A Ty jakie masz marzenia które chcesz spełnić? I nie, nie mów, że nie masz marzeń. Każdy je ma, tylko nie każdy ma tyle motywacji i samozaparcia aby mówić o nich wprost.

Dlaczego? A już tłumaczę… aby się nie ośmieszyć. Nie każde marzenia są możliwe do spełnienia, zawsze to jest 50/50 szans, że coś wyjdzie. Czy mi się uda? Zobaczymy za 365 dni!

Całą akcje możecie śledzić na fanpage: Marzenia w 365 dni.

PS. A Ty jakie marzenie chciałbyś spełnić w nadchodzącym roku? Napisz w komentarzu!

UDOSTĘPNIJ
 • Hej! Jeśli nie chcesz się logować za pomocą fejsa, aby dodać komentarz, masz opcję dodania go jako Gość 🙂 Więc spokojnie!

 • Weronix

  Pierwsza 😛
  Chyba głównym marzeniem jest wyjazd do Norwegii, a takim dodatkowym to 5k follow na ig xD

 • Gabi

  Moim marzeniem jest zdanie matury w tym roku szkolnym, z dobrym wynikiem żebym mogła dostać się na studia weterynaryjne , ew. psychologiczne 🙂

 • :v

  Moim marzeniem jest dobry wybór liceum, w którym znajdę przyjaciela, którego nigdy tak naprawdę nie miałam

 • Wiktoria

  Moim marzeniem jest podróż do kraju w którym jeszcze nie byłam, bądź autostop przez Europę. Tym bardziej realnym jest poznanie osoby z którą możnaby przegadać każdą noc 😉

 • M

  Moim marzeniem jak i jednym z wielu jest Spotkać i wypić kawę z tym Panem który to pisze

  • Drogi Mateuszu, jasne! Jest taka możliwość, wpadnij do Lublina to potowarzyszę Ci z moją dziewczyną w jakiejś dobrej kawiarni, a tych w Lublinie mamy dużo 🙂