7 porad życiowych

Chcesz oszukać życie? Przeczytaj, przyda Ci się.

1. Wszystko co się dzieje w Twoim życiu, Cię rozwija, nawet jeśli zakończy się to klęską – Pamiętaj, że nieraz trzeba przejść przez najgorsze, aby osiągnąć swój cel. Przykład? Bardzo abstrakcyjny – rzucasz palenie, najpierw musisz je zacząć. Musisz stawić przeciw, jak będziesz wystarczająco silny, uda Ci się… może.

[line color=”@accent”]

2. Uczucia, nie są wieczne – Przedmioty z twojej przeszłości obecnie zapewnie nic dla Ciebie nie znaczą. Tak samo będzie z teraźniejszością. To że podoba Ci się teraz jakaś rzecz, czy czujesz coś do jakiegoś człowieka, nie oznacza że to samo będzie za kilka lat. Jest to wywołane rozwojem i zmianami w Twoim życiu, to coś normalnego, nie przejmuj się – musisz po prostu o tym wiedzieć.

[line color=”@accent”]

3. Zmiany przychodzą z wielką trudnością – Zmiana jest bolesna, ale w końcu nie tak jak utknięcie w punkcie z jednym wyjściem – zmianą. Nie jesteś tą samą osobą co rok temu, miesiąc temu, tydzień temu, wczoraj… Doświadczenia nie zatrzymasz, takie jest życie. Przyznanie się do tego, że życie się zmienia wymaga wielkiej odwagi. Ale musisz zaakceptować odpowiedzialność spowodowaną przez te zmiany.

[line color=”@accent”]

4. Ci którzy najbardziej narzekają, osiągają najmniej – Lepiej spróbować zrobić coś wielkiego i nie odnieść sukcesu, niż nic nie robić i nie odnieść sukcesu. Jeśli wierzysz w coś, prędzej czy później uda Ci się, ale nie możesz narzekać. Musisz próbować, podjąć działania. Zacznij być wdzięczny za wszystkie problemy… których nie masz.

[line color=”@accent”]

5. Szczęście Twojego życia zależy od jakości Twoich myśli – Twój umysł jest polem bitwy. To miejsce najbardziej konfliktowe. To miejsce w którym połowa myśli nigdy nie miała miejsca, ale jeśli im pozwolisz tam zostać zaczną Cię okradać ze szczęścia i radości. Myśląc tylko o porażce nic nie osiągniesz, a pamiętaj jesteś tym o czym myślisz.

[line color=”@accent”]

6. Urodziłeś się z możliwością zmiany czyjegoś życia – Nie możesz tego zmarnować, bądź miły, w łagodny sposób można wstrząsnąć światem. Prawdę mówiąc celem życia nie powinno być bycie szczęśliwym, tylko uszczęśliwianie innych. Na pewno uda Ci się zostawić świat trochę lepszym, niż go znalazłeś.

[line color=”@accent”]

7. Inni też czują się dziwni – Kiedyś myślałem, że jestem najdziwniejszą osobą na świecie – w sumie nadal tak myślę – ale na równi ze mną może ustawić się miliony innych osób. Wyobraź sobie, że oni dali radę i są tak na prawdę sobą, Ty też jesteś. Nie daj sobie wmówić czegoś na swój temat, co jest nie prawdą, co ty uważasz za nie prawdę – bo Ty znasz siebie najlepiej.

[line color=”@accent”]

Pamiętaj jest to 7 randomowych porad życiowych, które bardzo fajnie brzmią, ale nie zmienią Twojego sposobu myślenia jeżeli nie ruszysz dupska i sam tego nie zrobisz. Więc tak na prawdę cały wpis mógłbym zawszeć w tym jednym zdaniu, ale tym sposobem nie dałbym Ci do myślenia. Chcesz zmian, lepszego życia? Zrób coś aby je mieć, nie wiem załóż bloga czy coś.