Czy komedie romantyczne, oby na pewno są dla wszystkich? 

Jak tu już jesteś, to mogę Ci otwarcie powiedzieć – nie będzie tu komedii romantycznych. Kto je ogląda?! Jak to można oglądać?!

Zobaczmy na takie Listy do m 2, co w tym filmie jest fajnego? Według mnie nic. Jak by powiedział gimbus „Dno i wodorosty„, w sumie to by był dobry tytuł dla tego „filmu”! Serio. Można by przebudować całą historię na taką, która miałaby miejsce akcji na dnie oceanu. Ludzie by chodzili w inteligentnych skafandrach które mogą przetrwać największe ciśnienie, nawet takie na dnie oceanu.
Na plecach mieliby mechanizmy, dzięki którym mogli by pływać i pływać, przy czym się nie męcząc.

W końcu coś by się działo! WOW! To by było coś, może sprzedam im pomysł na Listy do m3? Poszlibyście na takie coś do kina? Bo ja tak! Z wielką chęcią!

Serio, nie wiem, co kobiety widzą w komediach romantycznych, ani to śmieszne, ani wzruszające. No chyba, że w fabułę wrzuci się jakiegoś niepełnosprawnego chłopca, który chce się zabić.

Wiadomo, że nie powinienem oceniać całości po jednym filmie. Nie robię tego. Po prostu nie mam nawet siły na opisywanie kolejnych chujowych produkcji. Siły, ochoty w sumie też.

Ale jeśli Cię to interesuję, zapraszam Cię od przyszłego piątku na nowy cykl wpisów.

Najgorsze filmy jakie mógłbyś obejrzeć

A teraz spadam oglądać jakiś fajny serial.

aaaaa i wpis ma zmanipulowany tytuł, bo mogę.

UDOSTĘPNIJ
  • Adam

    Jedyne co nie podoba mi się w tym blogu to chyba właśnie to. Zauważyłem, że często zarzucasz innym swoje zdanie. Nie mówię o tym że je wyrażasz, ale robisz je w dosyć chamski i nachalny sposób. Najpierw stwierdzasz, że jesteś bardziej zajebisty a potem poruszasz temat o tym, że każdy człowiek jest taki sam. Nie chce Cię hejtować bo ten komentarz ma na celu jedynie wyrażenie mojej myśli o Twoim blogu. Uwierz, że nie którzy nie chcą czytać o tym jak jesteś fajny i słuchać jak to ty byś mógł ocalić znanego nam Dominika i jago pomogłeś pewnej dziewczynie… Nie wątpię w to, ale nie sądzę, że blog jest miejscem na takie przechwałki. Nie spodobało się też to jaki miałeś żal do North Fisha za ”chamską” obsługę. Muszę Ci powiedzieć, że czasem zdarza się napotkać wredną osobę, ale moim zdaniem to zaniża poziom Twojego blogu. Tak to bardzo lobie go bywa czasem bardzo interesujący.

  • Anita

    Najlepszy blog ever <3